Masz pytanie?

Dlaczego w moich domowych wypiekach wykorzystuje tylko najlepsze, naturalne produkty?

Retoryczne pytanie? Nie do końca. Mimo, że poruszany tym razem temat pozornie może wydawać się trywialny, należy się nad nim moim zdaniem nieco pochylić. Wszyscy chcemy zdrowo się odżywiać, przywiązujemy uwagę do etykiet i najwyższej jakości produktów - takie jest powszechne myślenie. Ale czy aby na pewno postępujemy tak na co dzień?

Często bywa, że w pośpiechu kupujemy półprodukty, żywimy się w lokalach, których dewizą jest „szybko i tanio” i nie zawsze z korzyścią dla naszego organizmu…

Żegnamy „stare nawyki”

„Ale nie ma tego złego…”, ponieważ nad złymi nawykami zawsze można popracować! Najważniejsze jest uświadomienie sobie popełnianych błędów.  Ja zdrową żywność wybieram nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim, chcę przygotowywać pełnowartościowe posiłki, najwyższej jakości dla mojej rodziny, a także najlepsze wypieki dla Was! :)

Sięgam tylko po naturalne składniki

Dlatego w składzie oferowanych przeze mnie ciast, nie znajdziecie przetworzonych artykułów spożywczych, półproduktów ani ulepszaczy. Dzięki współpracy z lokalnymi producentami, mam pewność, że jaja pochodzą od kur z wolnego wybiegu, mleko i śmietana z małego, certyfikowanego gospodarstwa, a owoce od zaprzyjaźnionych rolników, którzy mogą się pochwalić 100%, naturalnymi plonami.

Jest to spory wydatek - a i owszem! - bo za wybrane produkty trzeba zapłacić nawet i dwa razy drożej. Ale ta inwestycja, nie tylko warunkuje smak przygotowanych dań czy deserów, ale z pewnością odbije się pozytywnie szerokim echem na zdrowiu. 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Monika Zdanewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone
CMS by Quick.Cart design: grafiQa.pl
Facebook